SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Renegát Pompeo, Sputnik V a Rusi von (týždeň podľa Schutza) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Najvacsim pozitivom Kamaly, okrem najtriezvejsich zahranicnopolitickych nazorov z celeho vyberu je, ze po uspesnom posobeni Bidena (vzhladom na predchodcu by to nemal byt ziaden problem) by bola kandidatkou na prezidenta ona, a nie fanaticky typu AOC.
 

 

Kamala Harris je falošná ako čínske adibasy. Je aj značne neobľúbená. Veď ako kandidátka na prezidentku skončila už po debatách ešte pred primárkami po tom ako ju v debate sfúkla Tulsi Gabbard, s podporou okolo 3%. Myslím si, že jej voľbou to demokrati pohnojili a dobre im tak. Nie je skutočne nič pozitívne čo by sa dalo povedať na jej adresu a jej hlavná kvalifikácia je že je farebná žena. Ako bývala prokurátorka má na konte množstvo odsúdených za "mierne" zločiny ako fajčenie marihuany a pod. čo v súčasnej atmosfére bezprávia v USA je dosť kontroverzné. O tom, že si ju nevybral sám Biden svedčí to, že v minulosti mala voči nemu také výroky a obvinenia (rasista, sexuálne obťažovanie) by sa jej nemal pozrieť ani do očí. Zhrnuté: týmto rozhodnutím pomohli Trimpovi k opäťzvoleniu.
 

 

Ja sa divam na to kto ma ake zahranicnopoliticke smerovanie. A z tych mien typu AOC, Gabbardova ci Warrenova je skratka najpricetnejsia volba.
 

 

Pretože zahraničnopolitické smerovanie je to, čo amerických voličov tradične zaujíma najviac.
 

 

Vsak pisem, ze to zaujima mna...
 

 

Toto je znôška nezmyslov. Haris je obhajca celkovej legalizácie mariuany. Dokonca dala svoje meno na podporu zákona o legalizácii.. v Ostatných otázkach je umiernená progresivná politička. Odmieta radikálny progresivizmus. To môže Bidenovi skôr pomôcť. Zástava tvrde postoje voči nasilnym trestným činom. Je za kontrolu zbraní.
 

 

hoops. malo ist o uroven vyššie
 

 

Toto je znôška nezmyslov. Haris je obhajca celkovej legalizácie mariuany. Dokonca dala svoje meno na podporu zákona o legalizácii.. v Ostatných otázkach je umiernená progresivná politička. Odmieta radikálny progresivizmus. To môže Bidenovi skôr pomôcť. Zástava tvrde postoje voči nasilnym trestným činom. Je za kontrolu zbraní.
 
Hodnoť

 

"Šálka kávy autora to teda nie je, ale pre vykynoženie Trumpa by prehltol azda ešte aj Ocasiovú-Cortézovú." Pán Schutz, vy stárnete.
 

 

Napísal to, ako to pociťuje. Vnímam to veľmi podobne.
 

 

Ja to vidím tak, že demokrati sa pokúsia vpašovať do Bieleho domu černošku. Je fuk, či bo bude tá či oná. Tento ťah dramaticky rozdelí americkú spoločnosť.

Za černošku budú hlasovať všetky menšiny, ktorých je zdá sa viac ako bielej väčšiny, ktorú každý obviňuje z rasizmu.

Pravda je ale taká, že s rasizmom je to naopak. Všetky rozhodnutia menšín sú rasistické.

Dedko Biden už neudrží ani meč ani moč ani pero. Od prvého dňa bude vládnuť no name černoška a až dedko vystrie bačkory, bude vládnuť aj de jure.
 

 

Všetko je lepšie, než dedko Trump.
 

 

O tom silne pochybujem.
 

 

Však preto si tam kde si. (Či máš pocit, že požívaš nejakú vážnosť ?)
 

 

Nadhodil si zaujímavú tému. Bohužiaľ ja som nikdy nepatril medzi ľudí, ktorí by vo svojom okolí požívajú nejakú vážnosť, a to včítane mojich detí.

Som tu už písal, že mojim životným krédom je "kto utečie z boja, môže utiecť aj nabudúce". Z toho vyplýva, že najlepší z najlepších padnú v ohni, prichádza moja chvíľa.

Viac krát sa mi stalo také, čomu sa hovorí "15 minút slávy". Bolo aj také, že bežala proti mne 80-ročná starenka, hodila sa mi k nohám a ďakovala za záchranu života, hoci naokolo stáli desiatky napaprčených susedov a dve policajné hliadky s nastavenými pendrekmi.
 

 

To budeš mať asi smutný život.
 

 

Chyba. Ja už stojím jednou nohou v hrobe, takže je irelevantné písať že "budeš mať asi smutný život". Nebudem.
 

 

Tak vidíš. Vyčítaš Bidenovi, že je dedko a pritom - sám si dedko. Ale Trump, ktorý je evidentne dedko od narodenia (s pätnásťročným rozumom), tak ten ti nevadí.
 

 

No, občas nezáväzne rozmýšľam ukončiť svoju pozemnskú púť ako starodávny filozov. Keby som ešte žil o 10 rokov dlhšie, určite by ma nenapadlo kandidovať za prezidenta USA. Toho chudáka Bidena museli umiesť z geriatrie. Neexistuje, aby dokázal štát riadiť vlastnou hlavou. Preto je nebezpečný rasistický prvok, ktorým sa pokúša po Obamovi napašovať na prezidenstký stolec ďalšieho afroameričana, tentoraz ženu.
 

 

Ja považujem za oveľa dóležitejšie úplne iné rozdiely medzi ľuďmi, než rasové.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre