SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prieskum: nástroj, ktorý mnohí politici stále nepochopili (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Dúfam, ze ho

od jedu roztrhne
 
Hodnoť

veľmi rád zuteká

z priameho politického boja.
Utiahne sa, aby spoza rohu naďalej vykrikoval.
 

Nemylis si to

so smerom a hlasom? Ti,ako boli odstaveni od koryt,predvadzaju typicku pokrytecku politiku spoza rohu.Ich opozicne tlacovky su jeden velky hnoj bez podlozenych argumentov.
 

Presne tak.

Absolutne suhlasim. Nic to vsak nemeni na veci, ze Matovic je taky isty. Nic ho nevystihuje lepsie, ako Hybrid medzi Dankom a Ficom.
 
Hodnoť

 

Prieskumy nemaju dôveryhodnosť na Slovensku a opravnene. Agentúram to v poslednej dobe velmi nevychádzalo.

Hneď prvý prieskum kde sa objavil roztrhnutý SMER ukazoval tie iste čísla ako všetky ďalšie. Keď ste spočítali SMER v1 a SMER v2 dávali plus mínus 27%. Aj nadpisy že SMER v2 sa doťahuje na OLANO sú zámerne hrubo zavadzajúce. Platí že OLANO sa doťahuje na SMER v2 poklesom. Kto bude voliť smeracku mafiu po tom čo sme si s ňou užili?
 
Hodnoť

Klamú obe strany

A prieskum má jedinú úlohu - manipulovať.Slovenský občan,je jedno či posledný z poslednej dediny alebo človek z vrcholovej politiky v prvom rade klamár,človek komu nikdy za nijakých okolností nemôžete veriť.Aj úvaha autora - Asi sa zhodneme na tom, že získanie moci nie je cieľom politiky samo osebe, ale cieľom by malo v demokratickej spoločnosti byť zlepšovanie kvality života občanov. -je bezobsažná veta za ktorou mal napísať že ..myslím si. Ibaže zle.Pretože je problém nájsť politika na ktorého by to sedelo a môžeme prehrabať pokojne aj históriu.Kvalitu života si musí každý zlepšiť sám,niektorý to urobia cez vstup do politiky,a to už sa dostaneme bližšie k pochopeniu,prečo sme tam a tak,ako to teraz vidíme. To nie je to isté pán autor úvahy.
 
Hodnoť

kvalita demokracie?

akademický vedec vyskúmal že demokracia môže byť aj nekvalitná ale stále je to demokracia
 

demokracia nie ja žiadna výhra

len všetko ostatné je horšie.Kým demokracia nazájde tak ďaleko že nedovolí väčšinovému hlupákovi riadiť čokoľvek,bude demokracia len nástrojom určitej demagógie ktorá sa bude len a len vždy zneužívať na ciele nie velmi vzdialené diktatúre.
 
Hodnoť

Najma RTVS - Hlas Smeru, každodennou

štvavou propagandou zvyšuje preferencie strán z čiernej minulosti Slovenska. Zdá sa že Matičovi je to asi jedno, alebo ani netuší odkiaľ fúka víchor, ktorý s ním a jeho preferenciami zametá.
 
Hodnoť

Dôležitou otázkou v prieskumoch

by mal byť aj
zdroj informácii, podľa ktorých sa respondenti rozhodujú.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre