SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Konflikt je meno V4 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

To niekoho citujete?

Alebo je to vlastna fantazia?

"Úchvatná múdrosť, za ktorou je iracionálne želanie zadrátovať morskú hranicu tak, že neprekĺzne ani jeden migrant."
 

Nečítate dosť pozorne

To si niekto (asi editor) vypichne najúdernejšiu myšlienku z komentára a dá ju do zvýrazneného obláčika. Mali by to riešiť ako v komiksoch a mala by vychádzať v bubline priamo z úst komentátora, aby to bolo úplne jasné :-)
 

Ale co vypichol?

Cudziu myslienku alebo svoju fantaziu?
 
Hodnoť

Takže Matovič je albista, sxxxo.

Alebo fxxk EÚ.
 
Hodnoť

 

Podobný názor ako má V4 má aj Rakúsko a Švédsko.
 

Každý kto má rozum a kde Turci

plienili.
 
Hodnoť

Zase jedna hlúposť

poslednú dobu vám tu ide karta
 
Hodnoť

Treba V4 zrušiť

a od Orbana a poľského katolibanu sa dištancovať. Ostať s Cechmi, viac sa viazať na Rakúsko a Slovinsko.
 

 

Úplný súhlas.
 

presne. V4 zrušiť

Poľsko paktuje s USA a ich katoliban je tiež odrádzajúci. Orbán je sebec. Prečo by sme nemali prijať nejakých imigrantov? Súhlasím s Babišom, aby sa niečo robilo s Afrikou. Ponúknuť dobrovoľné spravovanie krajiny európskou úniou, kde si to obyvatielia zvolia.Pomôže sa vybudovať demokratický režim a keď bude všetko fungovať, tak prenechať správu krajiny domácim.
 

 

no jasné. Orbán je sebec, no prečo by Slovensko (Európa) nemalo prijať nejakých migrantov? Mima, podľa Vás aby počet "nejakých migrantov" predstavovalo aké číslo?

Mali by sme nejakých prijať aj s Covidom 19? A ak áno, v ktorých nemocniciach by mali byť liečení?

V4 zrušiť, prijať nejakých migrantov a treba niečo robiť s Afrikou.

Vy ste na rozdiel od Orbána taká nesebecká...
 
Hodnoť

To je tak

Z V4 sa stáva C4...
 
Hodnoť

pan Schutz

Ak chcete tu migrantov kludne si ich zoberte domov.... EU stale riesi iba pocet vedier na zachytavanie vody ktora tecie cez deravu strechu ale neriesi samotnu deravu strechu .... Ilegalne zostava ilegalnym aj ked sa tu vsetci rozculujete ... a mozete to pomenovat ako len chcete .... paseraci rozhoduju kto pride do EU a to je katastrofa
 
Hodnoť

Strasna hanba,

cela V4. Mentalne sme este na Zapad nedorastli a neviem, ci sa to niekedy podari. Strasni sedlaci Orban aj s stb-akom Babisom.
 

Bude to anopak,

len Ty nevieš kde je sever.
 
Hodnoť

 

Keby si autor (večne kopajúci do V4) aspoň trochu prelistoval základné body nového azylového plánu EU, tak by pochopil, že diabol je ukrytý v detailoch, jednoducho iná je len fasáda.
Napr. str. 75 : povinná solidarita (to je učebnicový oxymoron);
štát, ktory sa prihlási k repatriácii utečencov ich musí vrátiť do určitého termínu, inak si ho bude musieť nechať!!! (netreba zdôrazňovať, že % návratnosti utečencov je mizivé).
Strany 78 a 84 : právo na zlučovanie rodín sa má rozšíriť aj na súrodencov!!! (no super, hlavne keď príde utečenec, ktorý pochádza zo siedmych súrodencov + ich rodiny, to vydá pomaly na celú ulicu) l.
Strana 85 : nárok na dávky a iné plnenia by mal utečenec len v štáte, kde by bol pridelený (nikde sa nepíše, v akej výške, tých ponúkaných 10000€ na utečenca je len zlomok nákladov).
Atď., atď...
 

 

ved ty si mal ist do toho bruselu namiesto matelka! ovladas aj diabolske detaily, co na tom, ze bez celych formulacii vyzeraju hrozostrasne?!
 
Hodnoť

plk.Oliva

uz aj byvale kolonialne mocnosti si uvedomuju co spachali vo svojich koloniach na africkom a azijskom kontinente, niektore hospodarske mocnosti priamo podporuju priliv lacnej pracovnej sily, niektori obchodníci v presune ludi vidie prilezitost na obrovsky biznis, dokonca niektori ideológovia v tom vidia celkom normalne stahovanie národov, No a teraz si predstavte politika ktorého vsetky tieto skupiny roznymi sposobmi ovplyvnuju...
 
Hodnoť

Pravicový názor:

Každý nech si rieši svoje problémy sám a za svoje. Aj africkí a moslimskí inžinieri.
Ak povinná filantropia, tak pre zbrojovky a malo by to logiku.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre