SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zle načasovaná demisia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

nádejáš sa, že prievan nás všektých zrovná na vánok ?
podpalvehec
<< < 1 2 3 4 5

 

Vánok to sú pre mňa kozmetické úpravy a zametanie zvratkov pod koberec, to nikdy nemôže byť systémové riešenie. Zato prievan, to je ako wind of change.
 
Hodnoť

 

Autor je zaujatý. Autor to napísal tak, ako keby tu ľudia ako Šanta a pod. vôbec neexistovali.
 

 

Autor nie je zaujatý. Len varí z čistej vody.
 
Hodnoť

Ak sa človek rozhodne študovať právo,

nemôže mať dobré úmysly.
 
Hodnoť

Ja len poznámočku k "SPIACEMU"

prokurátorovi.
No...mali sme tu akčného (sľuboval rozpútanie pekla a to je akčnosť ako prasa) a výsledok?
A práve tie výsledky sa terazky očakávajú, výsledky a je mi jedno, či ich dosiahne "spiaci" alebo bdelý. Lebo len a výhradne očakávame výsledky, aké, netreba písať.
 

 

Padre Činzáno sa profesne znemožnil, keď sa osobne vydal na súd zrušiť/nezrušiť Kotlebovu stranu. Asi neexistuje nič ponižujúceho, ak súd povied predkladateľovi, že nevzládol dôkazné bremeno. Tak načo tam liezol? Nevedel, že má málo argumentov? Zrejme preto šiel osobne, lebo každý prokurátor, ktorému to chcel hodiť na krk, sa z toho zašil.

Preto Padre prepasíroval svojho syna mimo poradia, lebo mu to na kredite už viac nevezme, keďže už nemá žiadny. Ale pokoj ešte nebude mať. Mladý má na ciciaka slušný príjme 2500 čistého, lenže býva v nájomnom komplexe, kde najlacnejší loft je za 1500 mesačne. Je nemysliteľné, aby za nájom platil viac ako polovicu platu. Či aj tam nebudú lietať šekovnice barchraté ako na žilinských súdoch.
 

 

Možno sa tam nevybral až tak celkom z vlastnej vôle a cieľom tejto misie možno nebolo ani rušiť nejakú večne insitnú stranu. Ak to malo demonštrovať ale odovzdanosť, pokoru, vďačnosť a vernosť obskúrnym ideálom, tak táto púť splnila svoj účel.
 

 

To je naozaj možné, že sa tam vydal nie celkom zo svojej vôle a inému prokurátorovi prípad nedal, lebo ten by naozaj mohol Kotlebu zrušiť.
 
Hodnoť

 

Výborný komentár
 

<< < 1 2 3 4 5

Najčítanejšie na SME Komentáre