SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

A kde je cestovný ruch (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

je to celé pekné...a nemám nič

proti. Ale svojich zástupcov normálnych nemá ani šport. Inak by to nemohlo skončiť tak, že prvé čo zavrieme a zakážeme je šport od malých detí až po profesionálov, ktorí sa nemajú ako pripravovať na olympiádu, pretože im vypustili bazén. Ten má tiež obrovský vplyv na celú spoločnosť, a sú krajiny, kde si to uvedomujú a vedia aký je rozdiel aj v práci medzi ľuďmi, ktorí niekedy športovali a čo ich šport ako taký naučí.

Cestovnému ruchu držím palce, dáva väčší zmysel pre mňa ako automobilky a Slovensko by mohlo vyrásť na niečo viac ako montážnu dielňu.
 

Ivestície vložené do cestovného ruchu

sa vrátia, jedná sa o hospodárske odvetvie a to je dôležité. A na rozdiel od napr. automobilového priemyslu, investované peniaze ostanú doma a prírodu, liečivú vodu atď. nám nikdo nezoberie. Ostane a Slovensku. Šport by si zaslúžil tiež viac podpory a pozornosti, ale šport je svojim spôsobom tiež súčasťou cestovného ruchu. Fond cestového ruchu slúžil v minulosti aj na podporu športu, mohli sa z neho podporovať športové kluby a podujatia, lebo návštevníci športových podujatí pomáhali zariadeniam cestovného ruchu ako hotely, reštaurácie, kaviarne, predajne suvenírov ... zvyšovať výnosy.
 

 

+ všetko čo zostane na Slovensku je plus. Je tu kopec schopných ľudí a bolo by super, keby im aspoň nikto nestál v ceste,...na to že podpora chýba, si tu už ľudia zvykli...ale aspoň neklásť polená pod nohy.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre