SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čo vám zabudli povedať o testovaní (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Zopakoval len to,
co hovoria dookola SMERaci a ich odnoz HLAS SMERu, tak v com je problem?
1597248
Nič nepochopil, Matovič je dvojitý agent a prpravuje podmienky na ústavnú väčšinu Fica, Pelleho a drahej nevesty..
svatopluk
prečo neodpovieš
na môj posl.diskusný ? Došli argumenty?
jolinka
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Pracujem :)

Tie straty takmer určite budú.
A popri nich straty na životoch.
Čisto účtovnícky - mohli sme mať straty na ekonomike bez strát na životoch.
 

...

nie straty, ale kolaps ekonomiky, a to nerátam vzburu hrdinov, Kotlebovcov a im podobným. Prečo neskúsiť menej bolestivo plošne ag testami? Povieme si či to malo zmysel, ak nenapodobníme krivku Čechov.
 

Kolaps ekonomiky

Používanie slova kolaps je klasickým prípadom manipulácie.
Ťažká ekonomická depresia nás neminie - ako hovorí Mikloš, bude to druhá najťažšia kríza za posledných 100 rokov, možno väčšia, ako v roku 1929. Kvások na ňu sa zarobil v roku 2003, krízy 2008 a 2011 nepriniesli očistu.
To je ale veľmi dlhá téma.

Na základe vašich príspevkov si myslím, že Vy uvažujete dosť racionálne.
Ale neuveríte, že veľká časť ľudí nie a tá druhá časť nie vždy. Neverím v disciplínu ľudí, zvlášť nie v súčasnej postfaktuálnej dobe.

Čo sa týka hrdinov, tam by stačila sprcha a gumoliečba. Ale ako sme videli v rámci súčasnej pokrivenej reality, člen vlády sa účastníkom nepovolenej demonštrácie ospravedlnil...

Záver- nebezpečenstvo dnešnej doby spočíva v tom, že ľudia asi nekonali v histórii menej logicky ako dnes.
 

O.K.

s poznámkou. Tvrdý lockdown by vyvolal masové nepokoje najmä z dôvodu, že ľudia nekonajú v histórii "menej logicky ako dnes". Sprcha a gumoliečba by násobili vášne a nie liečili. Akékoľvek opatrenia totiž neeliminujú vírus, ide len o rozloženie chorobnosti v čase, aby nedošlo ku kolapsu nemocníc. A to reálne hrozí. Nádej je len vo vakcíne. Nik mi však nevyvrátil, prečo nevyskúšať plošné testovanie s nákladmi "stotín" oproti hneď drastickému zásahu do ekonomiky. Ak sa to podarí/ na porovnanie je ČR a dokážeme krivku zplošťiť / boli by sme vzorom a nádejou pre svet. Preto hovorím skúsme a povieme si potom ako to dopadne.
 

Aj Svatopluk bol dvojitym agentom.

...
 

 

Áno? To hovoria len smeraci? Prečítal si si článok a pochopil pointu? Kde sa Tkacenko mýli?
 

 

Tkacenko sa nemyli tkacenko si ide svoju A ano navrat starych casov o to tu ide predovsetkym
 

 

áno, pracuje sa návrate starých časov...penta si ide svoje a progresívci sa radi pridajú, dúfajúc, že nabudúce im to už vyjde...
 

 

Aha. Tak skús nejaké jeho články z obdobia Ficirinizmu. Ale vy ste z toho Matovica cely bez seba a myslite si že buď ON alebo tma a zlo. Nič iné neexistuje len nás spasiteľ. Igor Najmúdrejší.
 

 

nejak si nepostrehol ze aj ja som kritik matovičava a veľký ale toto už sklzlo do ucelovosti a osobnej roviny a s tkacenka aj schutza) sa stali v podstate nahravaci resp. rozohravaci smerackych (1/2) diskusnych trollov. Tu uz vobec nejde o problem samotny tu sa neriesia realne fakty iba obvinuje hejtuje a spochybnuje matovič. Veď práve to je problém SME by sa mali premenovat na antimatovič to už nieje spravodajstvo to uz nieje seriozne analyticke rozobranie problemu samotneho tu uz sa v podstate neriesi nic iba matovic
 

 

predtym sa mali volať antifico, teraz antimatovič
noviny majú písať kriticky. nepozerať sa z tej lepšej strany, ale odhaľovať. prečítaj si politologov. vypočuj podcasty iných ako SME novinárov. jedniné v čom si táto vláda zaslúži pochvalu je zahraničná politika (okrem V4) a to i napriek Matovičovi, ktorý n´by radšej nemal nikde cestovať a všade posielať Korčoka a Prezidentku a spravodlivosť. ale Matovič je najhorší článok vlády.
 

 

s tým súhlasím určite však treba podporiť Kolíkovú robí skvelú prácu aj keď chápem že investorom to nevonia
 

 

pozri si napr HNonline a pozri si titulky Sme. SMe smeruje pomaly ale iste stále viac k plus 1 alebo Novému času. Ak si chce človek pozrieť nejakú serioznejšiu analyzu niečo nepostavené na povrchných emóciách tak voľba je celkom jasná
 

 

emocie tu víri jeden čudák z Trnavy ktorý sa nechtiac stal premierom. a my si to odesrkáme
 

 

A zas dokola. To už je snáď na SME posadnutosť. Kam nás to ustavičné hejtovanie posunie? Poďme sa baviť konečne k veci. Covid, zdravotníctvo, korupcia, rozkrádanie, prokuratúra, ,,, Čo budeme robiť ak zlyhaju nemocnice, ako čo najlepšie zabezpečiť testovanie, ako posmeliť ľudí, aké sú iné cesty, poznám tisíc tém ktoré treba riešiť, čokoľvek, preboha ale nie furt len hejt Matovič. Či celý svet sa vám scvrkol na slovo Matovič? Vaša budúcnosť je Matovič? Vaše názory sú Matovič? Možno tomu iba nerozumiem. Celý svet je len Matovič?
 

Konkretne

Už aj vedci u Pani Prezidentky nepriamo povedali že ten Šašo je nahý.
 

 

A znova nechcel by som aby sa moj svet sfixoval na jednu osobu :-) ale nechajme to
 

 

Máš krátko predplatené SmE. Ale teraz skús archív a vyvrátiš si svoje nezmysly.
 

 

Neviem síce, čo hovorí Smer, ale kľudne sa môže stať, že ak zlodej usúdi, že cestou ako sa dostať k lupu je hovoriť pravdu, tak bude hovoriť pravdu. Aspoň nejaký čas, kým to splní účel. Takže netreba zatracovať myšlienku len preto, že ju hovorí zlodej. Treba zatratiť zlodeja a samotnú myšlienku posudzovať podľa jej obsahu.
 

Fíha. Filozof bol ráno na tróne?

.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre