SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z tohto už Fico neutečie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

Ficovi uz nejde o ziadnu moc. Ide mu iba o to, aby jeho politicka kariera neskoncila v Leopoldove.
 

 

Nebolo by krajsieho darceka pod stromcek na najblizsi Stedry den ako Fico v putach
 

Smer a jeho kolóny

sa snažia o zhodenie tejto vlády a ako vhodná a jedna z posledných príležitostí je plošné testovanie.
Za spolupráce mnohých, ktorým plošné testovanie nevyhovuje, lebo majú sbvoj biznis nastavený na PCR testovanie a "ťahajúci sa" "kovid" minimálne do jari.

A k tým spolupracujúcim patria o.i. Sme, DennikN, šéf lekárskej komory Kollár, "vedecké autority", prezidentka Čaputová,...

Takže je celkom možné, že ako darček pod stromček dostaneš predčasné voľby.
 

Smutná pravda

Hádam zostane tvoje hodnotenie len v teoretickej rovine…
 

smutná pravda je

že Čaputová, vedci a lekári sa snažia i návrat Fica?
 

Asi otrava hubami

Ak to myslíš vážne, asi si po jedol jedovaté huby...
 

pýtala som sa

ty s tým súhlasíš?
 

 

Minimálne odborár Kolár a tá šéfka zdruźenia ambulantných lekárov àno. A PS je fakticky mládežnícka organizácia Smeru. Dnes, bez dôkazov, len úvahou si myslím, že by sa priklonili k “modernejšiemu” Pellemu. Štefunko nie je priaznivec, ale obdivovateľ Fica. Mladý Šimečka robil OSEM ROKOV asistenta Zalovi. Ako chceš tieto fakty rozporovať?
A ako aj iní, cítim sklamanie z postojov prezidentky. Mail s poďakovaním sme od nej dostali, aj ja, aj najbližší. A keďže ma, hoc sopláčka, oslavovala krstným menom, tak som to robil aj ja. Skončilo. Dvaja smra.di včera večer LIVE v tv - Tomáš a Kamenický. A obaja argumentovali práve prezidentkou. To sa jej dobre spáva? O čo jej ide? Aby ju ešte aj Magian pochválil za štátnický postoj?

Krčméry bol ešte v lete za boha. A fyzicky si vyskúšal pandémie po svete. A on podporuje ako plošné testovanie, tak aj doniesol zdravotníkov. Čo k tomu viac? Kedy sa všetci bludári, počnúc p. prezidentkou zastavia? Keď pre preplnenosť nemocnice im zomrie niekto najbližší? Lebo v lete Matelko spal a nevyklonoval tisíce lekárov a sestier?
 

ale

však ti neikto nebráni ísť sa otestovať .... však ste zomknutí v šíkoch a nadšení .... určite vás bude dosť, čo bude stáť v daždi hodiny niekde

Veď v podstate jediné, čo prezidentka žiada je , aby neboli sankcie, nakoľko by ľudia nemohli do práce, ak by sa nedostali na testovanie.
 

 

Až doteraz si reagovala normálne. Nechápem, čo sa s tebou deje…

Ja osobne si žijem jak v Dekameróne. Jedinou zmenou je, že mám k dispozícii len jednu ženu, vlastnú :) Na jar som mal na krku 5,5 mesiaca vnúčence, aj s dištančných vzdelávaním. A išiel má cez prázdniny šľak trafiť, keď som videl tie nadšené desaťtisíce Slovákov a Čechov ako valia na juh.

A prečo by som mal byť z testovania nadšený? Nadšený som bol, keď sme mali jednociferné počty nakazených. A hovoril si, prečo uji nezavrú hranice.

To čo cituješ z príhovoru prezidentky je to isté ako keby Matelka vyzývala, aby umožnil ľuďom pri odbere dýchať vzduch. Predsa, keď prídem v nedeľu pred zavretím odberového miesta a uvidím, že práve začalo horieť, tak mi v pondelok o 00.01 dajú pokutu 1.650€, lebo som nebol na teste? Nech je Matelko akýkoľvek, tak zdravý rozum má. Veď to naznačujú. V nedeľu poobede vláda zasadne a rozhodne. Alebo sa bude testovať aj v pondelok alebo sa zruší zákaz vychádzania.

Daj si námahu a spočítaj, koľko zločincov v dnešných tv debatách bude argumentovať prezidentkou. Jednoducho sa stala ich hovorkyňou. Nie Tkačenko alebo Kolár, ale ona.

Ale prezidentka hovorí nepravdu. Spoločnosť nebude rozdelená na 2, ale 3 skupiny: otestovaní, neotestovaní, ktorým to štát neumožnil a neotestovaní, ktorí test odmietli.
 

čo je

na mojej reakcii nenormálne?

Že si myslím, že zajtra nastane panika a ľudia začnú obiehať v daždi odberné miesta, kde sa dá - aby mohli v pondelok do práce? A to nijako neovplyvní šírenie nákazy? Ani rozčuľovanie sa na odberných miestach?

Jediné, čo prezidentka navrhovala je zrušenie sankcií. Tým by sa znížil počet ľudí na testovanie. Však aj tak ich môže prísť dosť. Určite každý, kto je presvedčený, že treba.
 

prvy odpalilal nedostatok zdravotnikov

ktory jej hlasil nad a dalsi
armad.hodnostar a preto plosne
testovanie ma mat.stopnut a sankcie
pre neotestovanych bolo nasledne
preto je nad prekvapeny, lebo s hladanim
zdravotnikov navstevou u caputky neprestali
takze jej reakcia bola podrazacka, preto
ju zacala spominat v svojich atakoch smeracka
haved 1 aj 2 /bezkonkurencny je tomas/
 

nie je to tak

prezidentka nepovedala, že treba testovanie stopnúť, dokonca vyzvala k účasti

Žiadala len zrušenie sankcií a kategorizovanie ľudí, nakoľko nie je dosť zdravotníkov a ľudia sa nemusia dostať na testovanie, čo by im veľmi skomplikovalo život.
 

 

Chápem, že Matovič nie je tvoja šálka kávy. Aj to chápem, že Matovič nie je charizmatický vodca .
Bol to skôr posledný zúfalý pokus ako odstaviť Smeromafiu .

A hľa, polícia má voľné ruky a výsledky sa dostavujú . Ako sa sťahuje slučka, tak ohrození vyvolávajú napätie v spoločnosti .

Včera aj minister zdravotníctva povedal, že ak nezabezpečia dostatok odberných miest na testovanie ta všetci nebudú mať možnosť sa otestovať, tak sankcie nebudú .
Iste, príkazy a zákazy sa menia ale aj situácia sa mení zo dňa na deň .

Ale bolo také nutné od prezidentky aby včera vystúpila ? Nestačilo v nedeľu večer, keď bude jasné, ako testovanie z hľadiska účasti dopadne ?

Niektorí epidemiológovia tvrdia, že jedno plošné testovanie "ušetrí" týždeň lockdownu . Veľké firmy to pochopili a testovali samé .

Tak čo tu ešte treba (tebe) vysvetľovať ?
 

aj tak

je uvoľnenie sankcií od pondelka hazardom ... hlavne v regionoch ako je Sabinov .... bude dosť falošne negatívnych a pri tej zamorenosti, čo niekde je - je hazardom uvolniť zákaz vychádzania

Len aby mohli niekoho odmeniť.
 

 

Aké uvolnenie sankcií ?

Že tí, čo budú mať negatívny test, môžu ísť do práce ?
 

 

to je strašná predstava, že toľké roky čakáme kým sa vymetie ten chliev a nakoniec to pokazí pandémia :(
- toto neprežijem, aj keď mi všetci v rodine vravia nech to tak neprežívam, nechápem prečo ma to tak trápi.
Vživote nepôjdem už voliť ak sa im to podarí. Teraz sa snažia tlačiť cez prezidentku, na FB už kolujú výzvy pre ňu, aby zastavila testovanie a pod.
 

 

a myslím že teraz sa zvádza ten najtuhší boj, buď to testovanie vyjde, alebo je všetko v keli :(
 

prosím ťa

fakt už preháňaš ... od testovania závisí, že je vštko v keli?

A čo všetko?

Vyšetrovanie v jústícii a inde sa spustilo nie preto, že vyhral Matovič, ale preto, že Smer nie je pri moci (a to by nebol, aj keby Matovič nemal toľko percent a prečíslili by Smerákov kumulatívne). Akurát by nezostalo mimo PS-Spolu a KDH a Za ľudí a SaS by mali viac ... čo by vláde len prospelo.
 

 

krach takejto megaakcie by bol naozaj na demisiu a predcasne volby by mohli dopadnut naozaj vselijak.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre