SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Komunitný nonsens (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Výborne napísané

len ktože už tu dbá nejakých práv! Právo na vzdelanie je v ústave, a tú kolíková zmení ľahko!
 

 

tiež sa obávam, že sú schopní všetkého len preto, aby tie Ag testy nanútili úplne všade :-(
 
Hodnoť

súhlas... a vďaka za komentár

keď sa mi ešte pred časom zdalo, ako nám môžu tie Ag testy pomôcť, pomaly ale isto ma premiér dostane do štádia, kedy už len keď budem počuť slovo testovanie, mi príde zle a nebudem chcieť už počuť o žiadnom. A to až do akcie "spoločné nakazenie či zodpovednosť" som bola zástancom dostupného testovania pre všetkých zadarmo.

Ak bude chcieť testovať deti v školách len tak preventívne, moje do školy nepôjde, či už ústavu zmenia alebo nie.
 

 

ja som bola taktiež za rozšírenie možností testovania, ale stačil pohľad fanatika, a stal sa z toho des...
 
Hodnoť

 

Po celoplošnom nastáva komunitné ohlupovanie.
 
Hodnoť

Komunitné testovanie

je další Matovičov úlet. A to bez ohľadu na to, či by malo prebiehať v školách, divadlách, reštauráciách, alebo hoteloch, alebo by ho mali len pracovníci škôl, divadiel, ... zabezpečovať..
Prečo by pre boha mal niekto zo súkromného, či verejného sektoru robiť to, čo za neho majú robiť štátne orgány? Je to nezmysel a nič na ňom ani nezmení ani Matovičovo vyhrážanie sa a vydieranie totálnym lock-downom. Na ten nie je totiž žiadny dôvod.
 

 

Hovorilo sa niečo o tom, že človek bude mať možnosť sa zdarma otestovať v každom okresnom meste. Ak by sa takéto niečo podarilo realizovať (v odôvodnených prípadoch by sa to podľa mňa mohlo dokonca týkať aj PCR testov) bolo by to to najlepšie, čo môžeme vymyslieť. Lenže už sme si zvykli, že štát nevie zabezpečiť nič a už vôbec nič poriadne, tak prišli zasa s nejakým paškvilom, ktorý má zodpovednosť z neschopného štátu presunúť na iné sektory. Vidíme, že neschopný štátny aparát je konštanta nezávislá od vládnej garnitúry. V rámci hesla "pomôž si sám aj pán Boh ti pomôže" sme si zvykli žiť už dávno.
 

Vôbec najlepšie by bolo, ak by

si si mohol kúpiť AG test v lekárni a sám sa otestovať. Ak by ti vyšiel pozitívne, môžeš požiadať lekára aby ťa poslal na PCR test.
A štát by ďalej organizoval len náročné testovanie PCR testami.
 

 

Bez problémov dá sa kúpiť.
Ak sa oslobodíte od toho, že Matovič je červené súkno, testovanie je super dôležitá vec.
Mám kamošov. Boli sa zadarmo otestovať, lebo idú k babke. Mama, oco a syn. Taká normálna rodina.
 

Pozerám, že na webe hej.

Ale ceny sú pekne masné.
Matovič pre mňa rozhodne nie je červené súkno aj keď vytočiť ma dokáže dosť.
V tom marazme, v ktorom sme po účinkovaní predošlých vlád ocitli, je Matovičova vláda rozhodne pokrok.
Len by bolo fajn, keby sa prestal zaoberať mikromanažmentom COVIDu a začal robiť to, čo má predseda vlády robiť.
 

 

To máš pravdu, ale otázka znie, ako by sa miestni "duševní valasi" po samootestovaní stavali k jeho výsledku, či už k pozitívnemu alebo k negatívnemu. Každopádne zmysel by to malo. Najmä pre duševne príčetnejšiu časť populácie by to bola veľmi vítaná možnosť.
 

"duševní valasi"

Máš na mysli "mudrosráčov" či "sedkov Jeho?
 

Tak to je zo všetkým. Ťažko sa

dá "duševnému valachovi" zabrániť, aby si s krémom na topánky nečistil zuby.
Na kréme na topánky zjavne chýba varovanie.
 
Hodnoť

 

Od srdca dúfam, že antigénové testy budú musieť všetci "dobrovoľne" nakupovať od jednej trnavskej firmičky čistej ako ľalia.
 
Hodnoť

 

Pán autor už zase predpovedá nejaký druh fiaska, nepoučil sa zo svojho fiaska, keď mu posledná fiasková predpoveď totálne nevyšla. Inak, aj Topky majú hlavnú tému očistu justície a polície, len komentátori SME stále idú po Matovičovi ako po hlavnom vinníkovi za všetky zlá vo vesmíre. Už ani nestačí zhadzovať ho po prijatí rozhodnutí ako v tomto komentári, už ho zhadzujú aj vopred:
STĹPČEK ZUZANY KEPPLOVEJ
Matoviča uvidíme vyslovene šťastného

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/225...
 

Kto chce kam...

Nuž kto chce kam, pomôžme mu tam. Matovič ak by aj nebodaj vymyslel rozumnú vec, tak ju svojou prezentáciou, neustálym pretŕčaním sa pred obrazovkami, komentovaním kadejakých blbostí, dehonestovaním nositeľov iných názorov, vychvaľovaním sa, neustálym zdôrazňovaním JA,JA,JA....pochová.
 

keby matovic

nepichadzal kazde dva tyzdne s tym, co mu slina na jazyk prinesie a bol len on o tom presvedceny ake je to genialne, tak by sa tomu nikto nevenoval.
ved este aj jeho najvacsi hygienik povedal, ze sa musíme poradit, ci ma komunitne testovanie zmysel.
 
Hodnoť

Podávať návrhy nie je zločin

Nerozumiem pánovi Schutzovi, prečo návrh na riešenie, ktorý je len návrhom, vyhodnocuje ako keby išlo o zločin, ktorý sa už stal???
 

 

Taketo navrhy mozes podavat ty tu v diskusii ale urcite by nemal podavat nejake navrhy bez analyzy dopadov a dosledkov premier krajiny v priamom prenose v TV.
 

 

Keď sa robili najprv analýzy ako pri Fonde obnovy, tak tu bolo milión článkov a
diskusných príspevkov o tom, ako vláda plán utajuje a ako bráni diskusii o pláne - aj keď bolo vládou opakované komunikované, že pred dôkladným analyzovaním a dopracovaním do definitívneho znenia a schválením v koalícii nemá zmysel surový materiál zverejňovať. Teraz je plán zverejnený, ale nikto k nemu nediskutuje - diskutuje sa napríklad tu kriticky o tom, že sa niečo zverejnilo privčas, bez "bez analyzy dopadov a dosledkov".
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre