SME
Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ľahulinkým tónom pripisuje iným najstrašnejšie zločiny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Myslim, ze je s nervami v koncoch. Matovic nie je taky ten sulikovsky typ, ktoremu by asi aj 100 000 obeti bolo ukradnutych. On si uvedomuje tu katastrofu, ktoru on, i dalsi clenovia vlady populizmom sposobili a ze za nu nesie najvacsi diel zodpovednosti. A tak sa utieka k coraz iracionalnejsim rieseniam.
No na druhej strane, ani opozicia ci ti prezidentkiny vedci neprinasaju nic konstruktivne. Vacsinou pridu s krizkom po funuse co bolo zle, ale v case, ked bolo treba hovorit to co sme mali robit, tarali rovnako ako Matovic.
Aj preto je vysoka pravdepodobnost, ze nech by to tu riadil hocikto, skoncilo by to rovnakou pohromnou. Nesudrzna, zavistliva, nezicliva spolocnost v case krizy spravidla konci tak ako dnes Slovensko.
 

 

Matovič má nervy z ocele, s nervami v koncoch sme my, jeho rukojemníci.
 

 

Presne to mi napadlo, na konci s nervami sme my. On si to zrejme užíva...
 

 

Mali sme už jedného, ktorý si to užíval, ktorý sa cítil dobre...
 

 

Veľa rozdielov medzi nimi nie je. Tento nový lepšie štylizuje a výrazne menej kradne, ale ich metódy, mentálna (ne)výbava a osobnostné črty sú zhodné.

Aj záľubu v zhadzovaní expertov majú rovnakú.

Keď si predstavujem ako by to vyzeralo s prvým, tak veľa rozdielov okrem kradnutia asi nevymyslím.

Starý by možno staval viac kovidových stĺpov pre uspokojenie stoporenej obsesie :-)
 

 

Jeden kradne a druhý zabíja v masovom merítku.

Preferujem zlodeja.
 

 

Tak ale zabijal by aj zlodej.
 

 

Momentálne zabíja hlúposť a v tej zlodejov vysoko prekonávajú.
 

 

Tiez nie je iste, ze zlodej bude mudrejsi. Pozri sa na Kicuru so zlatymi tehlami. Kazdy kto ma v zadku dieru a v hlavne aspon stipku rozumu by bolo jasne, ze po volbach sa uz kradnut nebude dat a on sa na poslednu chvilu este snazi nabalit na pandemii.

Takze si dovolim tvrdit, ze by zabijala hlupost a chamtivost zlodejov.
 

 

počúvajte holinova, čítajte s porozumením(písať neviete), Timmy napísal a pomenoval v poslednej vete jasne, čo naznačil v predposlednej. autorka (zrejme vy) je vysadená na mŕtvolu(politickú) v premiérskom kresle a neponúka nič, len ešte väčšiu nenávisť.
 

Vážený pane,

trochu slušnosti k iným ľuďom, najmä k dáme, vy vám nezaškodilo.
 

Tentokrát s Timym A,

náhodou súhlasím- tá posledná veta vyjadruje naozaj charakteristiku nášho národa- a akosi sa mi nezdá, že je neúctivý k dáme- autorku príspevku neuráža ani jej neželá smrť - ani diplomat. ani nediplomatickým jazykom. (Mimochodom na napadlo: diplomatický jazyk v min. od stredoveku-renes. až po franc.kráľov Ľud.XV., o aziatoch pomlčím- aj na dvoch stranách vypisoval svoj nesúhlas slušnými slovami a potom protivníka otrávil, prebodol či strčil do hradnej veže- výsledok bol vždy -smrť- ale pekne zabalená do vznešeného slova. To púíšem len na odľahčenie, nie ako argument.)
 

Onehdá som skúsil

diškurs s autorkou napriamo. Môžem povedať milý/milá 1850773, zabudnite na dámu.
 

Nemyslím si,

že SIK (svätý Igor koronabijec/ má nervy zo železa, on ich nemá nijaké, on plne zodpovedá svojej dg. On sa dojíma sám nad sebou, nad svojou ušľachtilosťou a dobrotou, láskou k ľudstvu resp. aspoň k spoločenstvu ľudí, ktoré mu je zverené z božej vôle do opatery a je rozhodnutý vo svojich predstavách skončiť za ten ľud hoci aj na kríži. Vždy keď si túto svoju obetavosť spomenie tak sa mu hlas zachveje a oči zalesknú. Toto ale platí len pre chvíle sebadojímania. Skutočnosť je u takýchto ľudí diametrálne odlišná. Nájdu tisíc dôvodov prečo zo sebaobetavania nebude nakoniec nič. Lebo vinní budú všetci naokolo lebo neuverili v príchod mesiáša.
 

100 1850773

Matovič aj keby doniesol modré z neba, aj tak na neho budú ľudia nadávať, pretože to sa stalo módou. Kto bol proti tvrdším opatreniam v decembri, proti povinnému testovaniu, proti nekontrolovanému otváraniu prevádzok.Každý si myslí že je veľký demokrat a žiadné obmedzenia nemusí dodržiavať, lebo má všetky ľudské práva a nemusí dodržiavať žiadne protiepidemiologické opatrenia. Potom sa netreba diviť, že nemocnice sú plné pacientov. Hlavne, že keď ľudia nedodržiavajú opatrenia, môže sa všetko válať na Matoviča.
 

 

Vy si myslíte, že Matovič je empatickejší ako Sulík? Nedajte sa oklamať, tie slzy, čo s obľubou roní, nie sú z ľútosti nad obeťami, ale nad sebou samým!
 

takže predsa len je empatickejší

k sebe samému, chudáčik, aj zaplače nad sebou :-)
 

A čo Chlapcitak Fico? Akú má on výbavu?

Chlapci a dievčatá, odpovedzte! Aby nestál, len tak za rohom a smial sa z toho, čo tu vypisujete. A tesil sa na prepúšťanie grázlov z basy a na ďalšie rozkradačky. To je perspektíva, huraá!
"Ďakujeme autorke článku, že prispela do starej žumpy. Aj Haščák sa potešil.
 

Presne tak

Nie je to žiadny empatický citlivkár ani psychopat, len herec, čo sa vie vcítiť do svojej úlohy (spasiteľa Slovenska). To, ako neustále zákerne klame, podráža a obviňuje z vlastných zlyhaní všetkých naokolo, len aby sa zbavil Čierneho Petra, to je všetko racionálne konštruované, skalkulované, to nie je výlev emócii (len sa naň hrá), to je chladným (možno perverzným) mozgom vypočítaná podlosť.
 

 

Typické príznaky psychopatickej osobnosti.
On si možno ani neuvedomuje, ako na ľudí pôsobí...
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre