<![CDATA[Príspevky používateľa: 1084458]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Mon, 25 Jan 2021 11:57:16 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[30]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27358811/prechod-na-technologicku-spolocnost-je-nas-novy-vstup-do-eu.html 27358811 Wed, 10 Apr 2019 18:26:25 +0000 <![CDATA[Komentátor a prezident]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27355939/bude-kiska-klin-ci-svornik.html 27355939 Tue, 09 Apr 2019 16:52:06 +0000 <![CDATA[Šunka a kosti]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27350896/fico-ide-po-kotlebovych-volicoch-ako-pes-na-sunku.html 27350896 Sun, 07 Apr 2019 19:38:38 +0000 <![CDATA[Okienka a fiaská]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27347529/koalicny-sud-jubilant-nato-a-skrt-cez-istanbul.html 27347529 Fri, 05 Apr 2019 22:55:22 +0000 <![CDATA[Nádej]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27340252/potravinova-kriza-ktora-nebola.html 27340252 Wed, 03 Apr 2019 13:49:31 +0000 <![CDATA[Order]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27321665/hradza-proti-extremizmu-sa-zrutila.html 27321665 Thu, 28 Mar 2019 17:31:10 +0000 <![CDATA[Teológ]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27318731/kuciak-je-mrtvy-pan-fico-pise-michal-havran.html 27318731 Wed, 27 Mar 2019 22:29:01 +0000 <![CDATA[Rastie nám]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27314199/pellegrini-si-vybral-hanbu.html 27314199 Tue, 26 Mar 2019 16:00:26 +0000 <![CDATA[Gorila]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27306816/ako-spolunaziva-gorila.html 27306816 Sun, 24 Mar 2019 07:41:28 +0000 <![CDATA[Plaváreň a iné]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27303685/poslanci-vyprevadili-mladeznicku-olympiadu-z-kosic-vysluzili-si-piskot.html 27303685 Fri, 22 Mar 2019 17:44:05 +0000 <![CDATA[Radšej hamovať ako banovať]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27284644/upozornenie-pre-citatelov.html 27284644 Sat, 16 Mar 2019 17:50:22 +0000 <![CDATA[Zvonku to tak vyzerá]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27281588/dvaja-emblematicki-gauneri-boli-hodeni-davu.html 27281588 Fri, 15 Mar 2019 19:06:01 +0000 <![CDATA[Gorila]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27274967/gorila-je-kauza-smerackych-vlad.html 27274967 Wed, 13 Mar 2019 19:07:14 +0000 <![CDATA[Zloženie Akreditačnej agentúry]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27263477/mladi-chodia-studovat-za-hranice-a-nevracaju-sa-da-sa-to-zmenit.html 27263477 Sun, 10 Mar 2019 10:08:10 +0000 <![CDATA[Slobodný piatok]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27259578/slobodne-media-su-skazou-diktatur.html 27259578 Fri, 08 Mar 2019 13:39:15 +0000 <![CDATA[Politika]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27253749/co-uraza-ciza-s-jarjabkom.html 27253749 Wed, 06 Mar 2019 16:20:18 +0000 <![CDATA[Bazen]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27251553/kosice-uz-dostali-ultimatum-olympiadu-im-chcu-zobrat.html 27251553 Tue, 05 Mar 2019 21:45:33 +0000 <![CDATA[Návrh]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27248400/talenty-pre-kosice.html 27248400 Mon, 04 Mar 2019 22:49:04 +0000 <![CDATA[A čo parkovanie?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27248390/kosice-uz-dostali-ultimatum-olympiadu-im-chcu-zobrat.html 27248390 Mon, 04 Mar 2019 22:42:45 +0000 <![CDATA[Nededič]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27244941/kto-rozdeluje-nestastne-slovensko.html 27244941 Sun, 03 Mar 2019 17:03:44 +0000