Komentáre zo SME o Slovensku a svete.https://komentare.sme.sk/rssKomentáre z denníka SME. Analýzy a názory, ktoré vysvetľujú dianie na Slovensku a vo svete.rss_contact_emailskNedovolali sa (Vico)Karikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Sat, 23 Jun 2018 00:00:16 +0200https://komentare.sme.sk/c/20855751/nedovolali-sa-vico.htmlVoda pre Mariána K. (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Fri, 22 Jun 2018 00:00:13 +0200https://komentare.sme.sk/c/20854835/voda-pre-mariana-k-sliacky.htmlNezažínať (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Thu, 21 Jun 2018 00:00:05 +0200https://komentare.sme.sk/c/20854157/nezazinat-sliacky.htmlKoľko to žerie? (Vico)Karikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Wed, 20 Jun 2018 00:00:05 +0200https://komentare.sme.sk/c/20853404/kolko-to-zerie-vico.htmlRusovce (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 19 Jun 2018 00:20:46 +0200https://komentare.sme.sk/c/20852758/rusovce-sliacky.htmlRusovce pre Rusov (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 19 Jun 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20852692/rusovce-pre-rusov-sliacky.htmlZ dlhej chvíle (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sun, 17 Jun 2018 19:28:37 +0200https://komentare.sme.sk/c/20851672/z-dlhej-chvile-vico.htmlFicov Kiska (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Sat, 16 Jun 2018 08:39:45 +0200https://komentare.sme.sk/c/20851083/ficov-kiska-sliacky.htmlHranice biedy (Vico)Karikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Fri, 15 Jun 2018 00:00:13 +0200https://komentare.sme.sk/c/20850080/hranice-biedy-vico.htmlFašisti sa hlásia (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Thu, 14 Jun 2018 00:00:09 +0200https://komentare.sme.sk/c/20849141/fasisti-sa-hlasia-sliacky.htmlDoktori alebo pacienti (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Tue, 12 Jun 2018 22:26:10 +0200https://komentare.sme.sk/c/20848501/doktori-alebo-pacienti-vico.htmlDvaja rozumní (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Mon, 11 Jun 2018 23:05:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20847599/dvaja-rozumni-sliacky.htmlBélova chyba lávky (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Sun, 10 Jun 2018 18:05:09 +0200https://komentare.sme.sk/c/20846420/belova-chyba-lavky-sliacky.htmlAko v úli (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sat, 09 Jun 2018 12:20:12 +0200https://komentare.sme.sk/c/20845976/ako-v-uli-vico.htmlTreli, až zotreli (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Thu, 07 Jun 2018 22:55:03 +0200https://komentare.sme.sk/c/20845073/treli-az-zotreli-vico.htmlFabrika na nezamestnaných (Vico)Karikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Thu, 07 Jun 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20844217/fabrika-na-nezamestnanych-vico.htmlBoj zblízka (Vico)Karikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Wed, 06 Jun 2018 00:01:49 +0200https://komentare.sme.sk/c/20843060/boj-zblizka-vico.htmlŠkolstvo na kolenách (Vico)Katikatúra denníka Sme (kreslí Vico)Tue, 05 Jun 2018 00:00:33 +0200https://komentare.sme.sk/c/20842155/skolstvo-na-kolenach-vico.htmlBudeš kandidovať?! (Vico)Karikatúra denníka Sme (Kreslí Fedor Vico)Mon, 04 Jun 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20840888/budes-kandidovat-vico.htmlSmer Moskva (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Sat, 02 Jun 2018 00:00:10 +0200https://komentare.sme.sk/c/20840095/smer-moskva-sliacky.htmlChlieb chýba ako soľ (Vico)Karikatúra denníka Sme (Kreslí Vico)Fri, 01 Jun 2018 00:01:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20839374/chlieb-chyba-ako-sol-vico.htmlPo Gašparovi (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Wed, 30 May 2018 22:45:09 +0200https://komentare.sme.sk/c/20838625/po-gasparovi-sliacky.htmlČo nato čert (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 29 May 2018 22:34:19 +0200https://komentare.sme.sk/c/20837757/co-nato-cert-sliacky.htmlObetní baránkovia (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Tue, 29 May 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20836768/obetni-barankovia-vico.htmlHrdý Hrnko (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Sun, 27 May 2018 20:44:57 +0200https://komentare.sme.sk/c/20835698/hrdy-hrnko-sliacky.htmlDo pozoru (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sat, 26 May 2018 09:11:57 +0200https://komentare.sme.sk/c/20835067/do-pozoru-vico.htmlV súťaži o záchranu (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Fri, 25 May 2018 00:00:04 +0200https://komentare.sme.sk/c/20833890/v-sutazi-o-zachranu-sliacky.htmlSviatok odchádzania (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Thu, 24 May 2018 00:00:02 +0200https://komentare.sme.sk/c/20833045/sviatok-odchadzania-sliacky.htmlZáklady vlastenectva (Sliacky)Karikatúra denníka Sme (kreslí Sliacky)Wed, 23 May 2018 00:00:08 +0200https://komentare.sme.sk/c/20832277/zaklady-vlastenectva-sliacky.htmlVýhľad (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico)Mon, 21 May 2018 23:15:54 +0200https://komentare.sme.sk/c/20831474/vyhlad-vico.htmlPostrek proti Kiskovi (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Mon, 21 May 2018 00:01:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20830289/postrek-proti-kiskovi-sliacky.htmlDo dôchodku v 18 (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky)Fri, 18 May 2018 00:00:03 +0200https://komentare.sme.sk/c/20828546/do-dochodku-v-18-sliacky.htmlRadšej odvisnúť (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico)Thu, 17 May 2018 00:00:04 +0200https://komentare.sme.sk/c/20827497/radsej-odvisnut-vico.htmlKiska neodchádza (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Wed, 16 May 2018 09:10:34 +0200https://komentare.sme.sk/c/20826832/kiska-neodchadza-sliacky.htmlOtázka predsedovi (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Mon, 14 May 2018 22:37:02 +0200https://komentare.sme.sk/c/20825830/otazka-predsedovi-sliacky.htmlČestný občan (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico)Mon, 14 May 2018 06:09:45 +0200https://komentare.sme.sk/c/20824767/cestny-obcan-vico.htmlHodnoty v peňaženke (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky)Sat, 12 May 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20823755/hodnoty-v-penazenke-sliacky.htmlTransportéry SNS (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Fri, 11 May 2018 07:54:30 +0200https://komentare.sme.sk/c/20823211/transportery-sns-sliacky.htmlManžel (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Thu, 10 May 2018 00:00:01 +0200https://komentare.sme.sk/c/20822257/manzel-vico.htmlTrochári (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 08 May 2018 23:59:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20821465/trochari-sliacky.html