Komentáre zo SME o Slovensku a svete.https://komentare.sme.sk/rssKomentáre z denníka SME. Analýzy a názory, ktoré vysvetľujú dianie na Slovensku a vo svete.rss_contact_emailskDemokracia (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Tue, 24 Apr 2018 07:41:47 +0200https://komentare.sme.sk/c/20810886/demokracia-vico.htmlVytĺkanie kapitálu (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky)Sun, 22 Apr 2018 23:55:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20809331/vytlkanie-kapitalu-sliacky.htmlMosty (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sat, 21 Apr 2018 11:08:38 +0200https://komentare.sme.sk/c/20808992/mosty-vico.htmlZbojnícke tradície (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Thu, 19 Apr 2018 23:11:37 +0200https://komentare.sme.sk/c/20808065/zbojnicke-tradicie-sliacky.htmlDioptrie (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Thu, 19 Apr 2018 00:05:29 +0200https://komentare.sme.sk/c/20807186/dioptrie-vico.htmlDioptrie (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Wed, 18 Apr 2018 21:23:07 +0200https://komentare.sme.sk/c/20807149/dioptrie-vico.htmlKonkurz (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Wed, 18 Apr 2018 09:19:27 +0200https://komentare.sme.sk/c/20806349/konkurz-sliacky.htmlTiene pochybností (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Mikuláš Sliacky).Mon, 16 Apr 2018 21:01:54 +0200https://komentare.sme.sk/c/20805323/tiene-pochybnosti-sliacky.htmlNa háku (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sun, 15 Apr 2018 22:19:39 +0200https://komentare.sme.sk/c/20804300/na-haku-vico.htmlLast minute (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Sat, 14 Apr 2018 08:59:40 +0200https://komentare.sme.sk/c/20803531/last-minute-sliacky.htmlKandidát (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Fri, 13 Apr 2018 08:29:32 +0200https://komentare.sme.sk/c/20802643/kandidat-vico.htmlBalíček pre ľudí (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Mikuláš Sliacky).Wed, 11 Apr 2018 20:39:21 +0200https://komentare.sme.sk/c/20801629/balicek-pre-ludi-sliacky.htmlZákaz státia aj zhromažďovania (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Tue, 10 Apr 2018 22:58:46 +0200https://komentare.sme.sk/c/20800823/zakaz-statia-aj-zhromazdovania-vico.htmlRodinné foto (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Mon, 09 Apr 2018 20:51:51 +0200https://komentare.sme.sk/c/20799920/rodinne-foto-sliacky.htmlWhisky s ľudom (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico)Mon, 09 Apr 2018 00:19:46 +0200https://komentare.sme.sk/c/20798912/whisky-s-ludom-vico.htmlČo pije politik na dôchodkuPozrite si karikatúru SME na pondelok 9. apríla 2018.Sun, 08 Apr 2018 22:08:53 +0200https://komentare.sme.sk/c/20798879/karikatura-kresli-vico-whiskey-s-ludom.htmlDosť bolo (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Fri, 06 Apr 2018 22:34:12 +0200https://komentare.sme.sk/c/20797958/dost-bolo-sliacky.htmlNeotravovali sme (Vaněk)Karikatúra denníka SME (kreslí Vaněk).Fri, 06 Apr 2018 07:44:41 +0200https://komentare.sme.sk/c/20797117/neotravovali-sme-vanek.htmlNikdy sme nikoho neotravovali (Vaněk)Karikatúra denníka SME (kreslí Vaněk).Thu, 05 Apr 2018 22:14:09 +0200https://komentare.sme.sk/c/20797046/nikdy-sme-nikoho-neotravovali-vanek.htmlPodajme si ruky (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Wed, 04 Apr 2018 20:53:02 +0200https://komentare.sme.sk/c/20796062/podajme-si-ruky-vico.htmlDotácie (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 03 Apr 2018 21:52:45 +0200https://komentare.sme.sk/c/20795272/dotacie-sliacky.htmlPrerastená vláda (Vaněk)Karikatúra denníka SME (kreslí Vaněk).Mon, 02 Apr 2018 20:27:16 +0200https://komentare.sme.sk/c/20794328/prerastena-vlada-vanek.htmlPôstny post (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Fri, 30 Mar 2018 22:30:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20793030/postny-post-vico.htmlPocit (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Wed, 28 Mar 2018 22:49:23 +0200https://komentare.sme.sk/c/20791940/pellegriniho-pocit-sliacky.htmlVyhostenie (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 27 Mar 2018 23:53:25 +0200https://komentare.sme.sk/c/20791104/vyhostenie-sliacky.htmlNeklesnúť (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Tue, 27 Mar 2018 08:42:39 +0200https://komentare.sme.sk/c/20790301/neklesnut-vico.htmlTrocha strpenia (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Mon, 26 Mar 2018 00:00:00 +0200https://komentare.sme.sk/c/20789018/trocha-strpenia-sliacky.htmlOstro sledovaný (Mandor)karikatúra denníka SME (kreslí Mandor).Sat, 24 Mar 2018 09:16:09 +0100https://komentare.sme.sk/c/20788474/ostro-sledovany-mandor.htmlŤažké odchádzanie (Vico)Karikatúra denníka Sme. (Kreslí Feder Vico)Fri, 23 Mar 2018 00:00:01 +0100https://komentare.sme.sk/c/20787223/tazke-odchadzanie-vico.htmlÚstava (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Wed, 21 Mar 2018 23:45:00 +0100https://komentare.sme.sk/c/20786506/ustava-sliacky.htmlSviečková, vtedy a dnes (Vaněk)Karikatúra denníka SME (kreslí Vaněk)Wed, 21 Mar 2018 00:16:23 +0100https://komentare.sme.sk/c/20785751/svieckova-demonstracia-vtedy-a-dnes.htmlBoj proti korupcii (Vaněk)Karikatúra denníka SME (kreslí Vaněk).Tue, 20 Mar 2018 08:05:34 +0100https://komentare.sme.sk/c/20784908/boj-proti-korupcii-vanek.htmlRuské voľby (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Sun, 18 Mar 2018 17:54:14 +0100https://komentare.sme.sk/c/20783861/ruske-volby-sliacky.htmlLampáreň (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Sat, 17 Mar 2018 11:22:32 +0100https://komentare.sme.sk/c/20783180/lamparen-vico.htmlV podkroví (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Fri, 16 Mar 2018 08:34:29 +0100https://komentare.sme.sk/c/20782289/v-podkrovi-sliacky.htmlUkradnuté (Vico)Karikatúra denníka SME (kreslí Vico).Thu, 15 Mar 2018 09:12:13 +0100https://komentare.sme.sk/c/20781504/ukradnute-vico.htmlFicova pošta (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky)Tue, 13 Mar 2018 23:39:44 +0100https://komentare.sme.sk/c/20780506/ficova-posta-sliacky.htmlPäť minút po (Sliacky)Karikatúra denníka SME (kreslí Sliacky).Tue, 13 Mar 2018 00:10:01 +0100https://komentare.sme.sk/c/20779649/pat-minut-po-sliacky.htmlMost balansujeKarikatúra denníka SME.Mon, 12 Mar 2018 00:04:04 +0100https://komentare.sme.sk/c/20778806/most-balansuje.htmlZahraničný rukopis (Sliacky)Karikatúra denníka SME, kreslí Mikuláš Sliacky.Sat, 10 Mar 2018 16:41:37 +0100https://komentare.sme.sk/c/20778099/karikatura-sliacky-rukopis-nie-zo-slovenska-soros.html