Ale vsak to je o teme. Tema je boj proti hoaxom. A pise to jeden z najvacsich siritelov hoaxov proti USA, NATO a Zapadu. Tento clovek roky publikoval v obskurnych ultralavicovych platkoch typu JeToTak, kde sirit nenavist k Zapadu. A pisal aj na spominanu Pravdu, kde siril to iste.
Povedz mi v com sa tieto Havranove vyplody lisia od produkcie Fica ci Blahu ?
Michal Havran
'Pár dní po zverejnení vojnových denníkov z Afganistanu organizáciou Wikileaks by ma skôr zaujímalo, čo si Dzurinda myslí o vojne, ktorá, ako sa ukazuje, je rovnako beštiálna a surová ako všetky ostatné. Dzurinda sa totiž vo svojom vysvetľovaní postoja ku Kube odvolával na nejaké „základné princípy a hodnoty“.
Rád by som teda zistil, či sú to tie isté, v mene ktorých vojaci NATO vraždia pod Hindukúšom Afgancov pri cisternách s vodou alebo školákov v autobusoch? Lebo podľa týchto princípov, ktoré urobili z našej humanistickej civilizácie takmer postrach sveta, by mala byť Dzurindovou prioritou skôr snaha otvoriť veľvyslanectvo v Severnej Kórei. To je jedna z posledných krajín na svete, ktorá chce budovať mier vo svojom regióne rozmiestňovaním rakiet na 38. rovnobežke.'
https://nazory.pravda.sk/dnes-pise/clanok/67203-mimo-reality/
Ved to su citaty ako z ucebnice ruskej fasistickej propagandy. Sproste lzi, ktor by ani Putin nenapisal lepsie. A tento pokrytec sa teraz tu hra na bojovnika proti ruskym hoaxom ? Ved ich roky sam siril.